Zahájení společného projektu ve Wunsiedelu

Projekt byl odstartován 

V projektu CLARA 3 pro rozvoj společného cykloregionu „Bavorsko – české lázně“ se setkalo dne 25. února 2019 na okresním úřadu Wunsiedel cca 20 projektových partnerů z Německa a České republiky, aby v rámci úvodního setkání společně projekt zahájili.

Jednalo se o zástupce vlády Horní Franky, okresů Wunsiedel, Hof, Bayreuth a Tirschenreuth, přírodního parku Fichtelgebirge, Svazu bavorských lázní, Karlovarského kraje, města Cheb a přeshraniční pracovní skupiny EUREGIO EGRENSIS.

Na začátku úvodního setkání účastníci obdrželi komplexní informace o aktuálním vývoji, trendech a cílových skupinách v cyklistickém cestovním ruchu. Na základě těchto informací pak proběhla konstruktivní diskuze k nadcházejícím modulům projektu. Upřesněny tak byly cílové skupiny, témata a cíle projektu.

S cyklostezkou „Bavorsko – české lázně“ bude vytvořena nabídka, která do popředí postaví prožitek z jedinečných charakteristik regionu. Hlavním cílem cyklistické oblasti je tak propojit turistické zajímavosti v oblastech lázeňského cestovního ruchu a geologie napříč zeměmi, a podpořit tak jejich tématický zážitek.

Na cestě k dosažení tohoto cíle bude v další fázi projektu provedena fundovaná analýza (cyklistických) turistických cyklostezek, poskytovatelů služeb a zajímavostí.

Máte dotazy nebo návrhy?  
Vždy uvítáme, když nás osobně zkontaktujete.

absolutGPS
telefon +49 341 39281107
e-Mail j.neumann@absolut-gps.com

Christianstraße 1
04105 Leipzig

absolutGPS je ochranná známka společnosti geoSports-Tec GmbH..